
Акумулятор 60Ah-12v KAINAR (Кайнар) Standart+ (242х175х190), L, EN550 L+лівий
2 890 ₴
- В наявності
- Код: 52371006856
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Виробник KAINAR
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 175
Висота [мм] 190
Довжина [мм] 242
Струм холодного пуску, EN [A] 550
Місткість батареї [Ач] 60
Полярність Плюс ліворуч
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 60 А. г |
| Пусковий струм | 550 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Виробник | Кайнар-АКБ |
| Довжина | 242 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 190 мм |
| Вага | 22 кг |
| Країна виробник | Казахстан |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | 0092S40060 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 0092S40060 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 890 ₴


