
Акумулятор 90Ah-12v KAINAR (Кайнар) Standart + (353х175х190), R, EN800 R+правий
4 320 ₴
- В наявності
- Код: 52371009414
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Виробник KAINAR
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 175
Висота [мм] 190
Довжина [мм] 353
Струм холодного пуску, EN [A] 800
Місткість батареї [Ач] 90
Полярність Плюс правий
| ОЕ кросс-код | Марка |
|---|---|
| 000915105CE | BENTLEY |
| 3D0915105G | BENTLEY |
| 61 21 0 430 956 | BMW/MINI |
| 61 21 6 919 342 | BMW/MINI |
| 61 21 6 924 023 | BMW/MINI |
| 61 21 7 555 285 | BMW/MINI |
| 61 21 7 575 575 | BMW/MINI |
| 61 21 7 578 147 | BMW/MINI |
| 7711423286 | DACIA |
| BH42-10655-BA | JAGUAR |
| A 004 541 46 01 | MERCEDES-BENZ |
| A 005 541 25 01 | MERCEDES-BENZ |
| 77 11 423 286 | Nissan |
| 5GM915105AC | PORSCHE |
| 7PP915105 | PORSCHE |
| 95561108500 | PORSCHE |
| 95561109200 | PORSCHE |
| 77 11 419 086 | RENAULT |
| 61210 147 397 | ROLLS-ROYCE |
| 61216915739 | ROVER |
| BH4210655BA | ROVER |
| CPLA10655CA | ROVER |
| YGD000230 | ROVER |
| 000 915 105 CE | VAG |
| 3D0 915 105 A | VAG |
| 3D0 915 105 G | VAG |
| 4F0 915 105 E | VAG |
| 7PP915105 | VAG |
| 8K0 915 105 E | VAG |
| 955 611 085 00 | VAG |
| 30695118 | VOLVO |
| 30695142 | VOLVO |
| 30696118 | VOLVO |
| 30745777 | VOLVO |
| 30745778 | VOLVO |
| 30772229 | VOLVO |
| 30772230 | VOLVO |
| 30772233 | VOLVO |
| 30772239 | VOLVO |
| 30772240 | VOLVO |
| 30772243 | VOLVO |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 90 А. г |
| Пусковий струм | 800 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Виробник | Кайнар-АКБ |
| Довжина | 353 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 190 мм |
| Вага | 22 кг |
| Країна виробник | Казахстан |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 590 122 072 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 320 ₴


