
Акумулятор 70Ah-12v BOSCH (Бош) 640A S3 (R+правий) 278x175x190 B13 (пуск)
4 570 ₴
- Немає в наявності
- Код: 52371042564
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Виробник BOSCH
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 175
Висота [мм] 190
Довжина [мм] 278
Струм холодного пуску, EN [A] 640
Місткість батареї [Ач] 70
Полярність Плюс праворуч
| ОЕ кросс-код | Марка |
|---|---|
| 51763097 | ALFAROME/FIAT/LANCI |
| 51940918 | ALFAROME/FIAT/LANCI |
| 519409180 | ALFAROME/FIAT/LANCI |
| 71751145 | ALFAROME/FIAT/LANCI |
| 71751146 | ALFAROME/FIAT/LANCI |
| 3Z0915107 | BENTLEY |
| 61 21 6 927 454 | BMW/MINI |
| 61 21 7 570 682 | BMW/MINI |
| 61 21 7 604 816 | BMW/MINI |
| 61 21 8 376 451 | BMW/MINI |
| 61 21 8 381 748 | BMW/MINI |
| 61217550493 | BMW/MINI |
| 61217553952 | BMW/MINI |
| 177 763 0 | CLAAS |
| 1 139 437 | FORD |
| 1 672 942 | FORD |
| 1U2J10655E4A | FORD |
| CK4T10655AA | FORD |
| ME8U2J10655NA | FORD |
| ME8U2JP10655NA | FORD |
| 12 01 256 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) |
| 1201106 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) |
| 1201212 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) |
| 1201252 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) |
| 12772122 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) |
| 12772122FX | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) |
| 13165238 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) |
| 13390017 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) |
| 13390021GL | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) |
| 13502767 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) |
| 19002392 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) |
| 19003276 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) |
| 22859693GQ | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) |
| 56029720AA | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) |
| 9 201 873 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) |
| 93168886 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) |
| 93189922 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) |
| 95492106 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) |
| 95951012 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) |
| EC0730009 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) |
| YGD500100 | JAGUAR |
| EPYP570409 | JOHN DEERE |
| 1E12-18-520 | MAZDA |
| 35417301 | MERCEDES-BENZ |
| A 000 982 31 08 | MERCEDES-BENZ |
| A 000 982 37 08 | MERCEDES-BENZ |
| A 000 982 99 08 | MERCEDES-BENZ |
| A 001 541 09 01 | MERCEDES-BENZ |
| A 001 541 36 01 | MERCEDES-BENZ |
| A 001 541 39 01 | MERCEDES-BENZ |
| A 001 541 41 01 | MERCEDES-BENZ |
| A 002 541 43 01 | MERCEDES-BENZ |
| A 003 541 73 01 | MERCEDES-BENZ |
| A 004 541 23 01 | MERCEDES-BENZ |
| A 004 541 28 01 | MERCEDES-BENZ |
| A 004 541 29 01 | MERCEDES-BENZ |
| A 004 541 86 01 | MERCEDES-BENZ |
| A 005 541 20 01 | MERCEDES-BENZ |
| A 005 541 24 01 | MERCEDES-BENZ |
| 37110A100 | Mobis |
| 37110-GD200 | Mobis |
| 37110-GD200/JD200 | Mobis |
| 37110JD200 | Mobis |
| B4410-70D0M-VA | Nissan |
| 1609232380 | PEUGEOT/CITROEN |
| 1609232480 | PEUGEOT/CITROEN |
| 1609232980 | PEUGEOT/CITROEN |
| 1615090280 | PEUGEOT/CITROEN |
| 1620012580 | PEUGEOT/CITROEN |
| 1637201380 | PEUGEOT/CITROEN |
| 5600 GR | PEUGEOT/CITROEN |
| 5600 RC | PEUGEOT/CITROEN |
| 560042 | PEUGEOT/CITROEN |
| E364042 | PEUGEOT/CITROEN |
| ZC9865482 | PEUGEOT/CITROEN |
| 77 11 238 598 | RENAULT |
| 7700431820 | RENAULT |
| 7701 376 965 | RENAULT |
| 7701381063 | RENAULT |
| 7711 222 781 | RENAULT |
| 7711222781 | RENAULT |
| 7711424423 | RENAULT |
| 7711424423 | RENAULT |
| 86 71 016 930 | RENAULT |
| YGD 5001 00 | ROVER |
| 33638 | SAF |
| 33610 79J00 000 | SUZUKI |
| 33610-79J00 | SUZUKI |
| 28800 56638 83 | TOYOTA/LEXUS/DAIHATSU/HINO |
| 28800-0N040 | TOYOTA/LEXUS/DAIHATSU/HINO |
| 28800-0N060 | TOYOTA/LEXUS/DAIHATSU/HINO |
| 28800-130LS | TOYOTA/LEXUS/DAIHATSU/HINO |
| 28800YZZBD | TOYOTA/LEXUS/DAIHATSU/HINO |
| 28800-YZZHC | TOYOTA/LEXUS/DAIHATSU/HINO |
| 000 915 105 AF | VAG |
| 000 915 105 DG | VAG |
| 000912150CC | VAG |
| 000915089F | VAG |
| 000915105AE | VAG |
| 191 915 105 AB | VAG |
| 191 915 105 H | VAG |
| 191 915 105 M | VAG |
| 191 915 105 Q | VAG |
| 191915105AC | VAG |
| 1H0 915 105 C | VAG |
| 1J0 915 105 AE | VAG |
| 1J0 915 105 AF | VAG |
| 1J0 915 105 C | VAG |
| 1J0 915 105 G | VAG |
| 1J0 915 105 N | VAG |
| 3Z0915107 | VAG |
| 4D0 915 105 A | VAG |
| 4F0 915 105 A | VAG |
| 5GM915105F | VAG |
| 5GM915105G | VAG |
| 5K0 915 105 F | VAG |
| 5K0 915 105 G | VAG |
| 7D0 915 105 C | VAG |
| 8K0 915 105 C | VAG |
| JZW 915 105 A | VAG |
| 1363509 | VOLVO |
| 30659798 | VOLVO |
| 30745775 | VOLVO |
| 30772219 | VOLVO |
| 30772220 | VOLVO |
| 30772222 | VOLVO |
| 9139292 | VOLVO |
| 9139348 | VOLVO |
| 9438747 | VOLVO |
| 9472330 | VOLVO |
| 95039348 | VOLVO |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 70 А. г |
| Пусковий струм | 640 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Виробник | Bosch |
| Довжина | 278 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 190 мм |
| Вага | 22 кг |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | 0 092 S30 080 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 0 092 S30 080 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 570 ₴





