
Акумулятор 180Ah-12v BOSCH (Бош) 1100A T3079 (R+правий) 513x223x223 B03 (пуск)
9 380 ₴
- Немає в наявності
- Код: 5237808867
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Виробник BOSCH
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 223
Висота [мм] 223
Довжина [мм] 513
Струм холодного пуску, EN [A] 1100
Місткість батареї [Ач] 180
Полярність Плюс ліворуч
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 092 T30 790 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Чехія |
| Висота | 223 мм |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Довжина | 513 мм |
| Ємність акумулятору | 180 А. г |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Обслуговування | Обслуговуваний |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Застосування за типом | Вантажні автомобілі |
| Пусковий струм | 1100 А |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ширина | 223 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 380 ₴



