
Акумулятор 70Ah-12v BOSCH (Бош) 630A S4 (R+правий) 260x173x225 (Азія) B13 (пуск)
4 690 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5237437142
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Виробник BOSCH
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 173
Висота [мм] 225
Довжина [мм] 260
Струм холодного пуску, EN [A] 630
Місткість батареї [Ач] 70
Полярність Плюс праворуч
| Е кросс-код | Марка |
|---|---|
| 1 060 816 | FORD |
| YU2J10655C4A | FORD |
| 92105069 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) |
| 31500-SD4-100 | HONDA |
| 31500-SD4-100M | HONDA |
| 31500SP0011HE | HONDA |
| 31500SP0031HE | HONDA |
| 31500-SS0-G81 | HONDA |
| 31500-SS0-G83 | HONDA |
| 31500-SZA-R02 | HONDA |
| 31500SZAR11 | HONDA |
| 31500SZAR12 | HONDA |
| 31500TX4A01 | HONDA |
| E515-18-520 | MAZDA |
| R202-18-520 | MAZDA |
| 002 541 78 01 | MERCEDES-BENZ |
| 002 541 87 01 | MERCEDES-BENZ |
| 0025417901 | MERCEDES-BENZ |
| 003 541 33 01 | MERCEDES-BENZ |
| 0045413301 | MERCEDES-BENZ |
| A 002 541 78 01 | MERCEDES-BENZ |
| A 002 541 7901 | MERCEDES-BENZ |
| A 002 541 87 01 | MERCEDES-BENZ |
| A 003 541 33 01 | MERCEDES-BENZ |
| A 004 541 33 01 | MERCEDES-BENZ |
| 80D26L | MITSUBISHI/FUSO |
| 8201A035 | MITSUBISHI/FUSO |
| MZ690089 | MITSUBISHI/FUSO |
| 37110-1D680 | Mobis |
| 371101F680 | Mobis |
| 37110-27202 | Mobis |
| 37110-2E100 | Mobis |
| 37110-2M640 | Mobis |
| 371102P540 | Mobis |
| 37110-3A100 | Mobis |
| 371104H540 | Mobis |
| LP370APE080CK0 | Mobis |
| 24410 07H73 | Nissan |
| 2441000Q1C | Nissan |
| 24410-1LA1A | Nissan |
| 24410-1MA0A | Nissan |
| 244101MA0AHP | Nissan |
| 24410-1MA1A | Nissan |
| 24410-1MA1AHR | Nissan |
| 24410-88S72 | Nissan |
| 24410-88S7A | Nissan |
| 24410Y1404 | Nissan |
| B4410-80E0G-VA | Nissan |
| KE240 89940 | Nissan |
| KE241-65E06NY | Nissan |
| KE241-65E11NY | Nissan |
| KE24180E07NY | Nissan |
| 2441007H73 | RENAULT |
| 2680235020 | Ssangyong |
| 268AS35020 | Ssangyong |
| 33610-77EV0-BMF | SUZUKI |
| 28800 30131 | TOYOTA/LEXUS/DAIHATSU/HINO |
| 28800 56048 83 | TOYOTA/LEXUS/DAIHATSU/HINO |
| 28800 57029 83 | TOYOTA/LEXUS/DAIHATSU/HINO |
| 28800 87335 000 | TOYOTA/LEXUS/DAIHATSU/HINO |
| 28800 87719 000 | TOYOTA/LEXUS/DAIHATSU/HINO |
| 28800 YZZAG | TOYOTA/LEXUS/DAIHATSU/HINO |
| 28800-03041 | TOYOTA/LEXUS/DAIHATSU/HINO |
| 28800-03044 | TOYOTA/LEXUS/DAIHATSU/HINO |
| 28800-03045 | TOYOTA/LEXUS/DAIHATSU/HINO |
| 28800-0H160 | TOYOTA/LEXUS/DAIHATSU/HINO |
| 28800-17110 | TOYOTA/LEXUS/DAIHATSU/HINO |
| 28800-17121 | TOYOTA/LEXUS/DAIHATSU/HINO |
| 2880028200 | TOYOTA/LEXUS/DAIHATSU/HINO |
| 2880038080 | TOYOTA/LEXUS/DAIHATSU/HINO |
| 28800-50080 | TOYOTA/LEXUS/DAIHATSU/HINO |
| 28800-YZZAS | TOYOTA/LEXUS/DAIHATSU/HINO |
| 28800YZZJC | TOYOTA/LEXUS/DAIHATSU/HINO |
| 28800YZZJG | TOYOTA/LEXUS/DAIHATSU/HINO |
| J28 800 040 40 | VAG |
| J7A ZZZ 900 18 | VAG |
| 11714689 | VOLVO |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 70 А. г |
| Пусковий струм | 630 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Виробник | Bosch |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 173 мм |
| Висота | 225 мм |
| Вага | 16 кг |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | 0 092 S40 260 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 0092S40260 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 690 ₴





