
Акумулятор 60Ah-12v Energizer Plus (Енеджайзер) Asia (232х173х225),L,EN510 Азия L+лівий
3 190 ₴
- Немає в наявності
- Код: 5237784122
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Виробник Energizer
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 173
Висота [мм] 225
Довжина [мм] 232
Струм холодного пуску, EN [A] 510
Місткість батареї [Ач] 60
Полярність Плюс ліворуч
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 60 А. г |
| Пусковий струм | 510 А |
| Обслуговування | Обслуговуваний |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Виробник | Energizer |
| Довжина | 232 мм |
| Ширина | 173 мм |
| Висота | 225 мм |
| Вага | 14 кг |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | 560413051 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність із маркою | Acura, Lexus, Alfa Romeo, Daihatsu, Pontiac, Opel, Nissan, Toyota, Maserati, Honda, Subaru, Ssang Yong, Isuzu, Ford, Mazda, Chery, Chevrolet, Kia |
| Сумісність із моделлю | Bluebird, Eclipse, Epica, ES, Wildcat/Rocky, Camry, Carisma, 3000 GT, Monterey, Galant, Biturbo, Starion, Sapporo, GS, Space Wagon, Space Runner, Khamsin, Santamo, HiAce, Hilux, IS, Karif, Merak, Korando, Dyna, L 300, L200, L400, Lancer, Land Cruiser, RC, Legacy, Legend, Tiggo 5, LS, Kyalami, Lumina APV MPV, Musso, Firebird, Nubira, Outback, Pajero, Pajero Sport, Pathfinder, Patrol, CAMPO , IQ, Prado, Prelude, Pick Up, RAV4, RL, 4Runner, Sigma, e, Silvia, 280ZX,ZXT, Stanza, Sorento, 300ZX, Tiggo FL, Terrano, V5 MPV, Tiggo, Trooper, Actyon, 1750-2000, Colt, Tredia, Urvan, Vanette, Corolla, Mv |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 190 ₴


