
Акумулятор 85Ah-12v VARTA (Варта) SILVER DYNAMIC (F19) 800A (R+правий) 315x175x190 B13 (пуск)
6 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 52371345239
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Виробник VARTA
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 175
Висота [мм] 190
Довжина [мм] 315
Струм холодного пуску, EN [A] 800
Місткість батареї [Ач] 85
Полярність Плюс праворуч
OE номера
- 000915105DJ AUDI
- 5GM915105J AUDI
- 5K0915105J AUDI
- 8E0 915 105 K AUDI
- 61217604819 BMW
- 61217604822 BMW
- 61218377114 BMW
- 1201000 CHEVROLET
- 1201295 CHEVROLET
- 12762420 CHEVROLET
- 12772107 CHEVROLET
- 13405237GR CHEVROLET
- 93858130 CHEVROLET
- 93865516 CHEVROLET
- EC0730005 CHEVROLET
- 0001777940 CLAAS
- 0001777941 CLAAS
- X991451000430 FENDT
- 50532674 FIAT
- 6000625634 FIAT
- 6000627550 FIAT
- 71751149 FIAT
- 71751150 FIAT
- 71771432 FIAT
- 71771909 FIAT
- BE0H7850AA FIAT
- MOB88R FIAT
- 371102S720 HYUNDAI
- MCEX850PFLH4 JOHN DEERE
- 0009823208 MERCEDES
- A 000 982 32 08 26 MERCEDES
- A0009823208 MERCEDES
- 1201000 OPEL
- 1201295 OPEL
- 12762420 OPEL
- 12772107 OPEL
- 13405237GR OPEL
- 93858130 OPEL
- 93865516 OPEL
- EC0730005 OPEL
- 244100020R RENAULT
- 7701376966 RENAULT
- 7711419085 RENAULT
- 8671016934 RENAULT
- 93865516 RENAULT
- 28000YZZAQ TOYOTA
- 28800-0G041 TOYOTA
- 28800-0R040 TOYOTA
- 28800-0R060 TOYOTA
- 28800-YZZHE TOYOTA
- 288000R050 TOYOTA
- 30745776 VOLVO
- 000915105DJ VW
- 5GM915105J VW
- 5K0915105J VW
- 8E0915105K VW
- JZW 915 105 B VW
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 85 А. г |
| Пусковий струм | 800 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Виробник | Varta |
| Довжина | 315 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 190 мм |
| Вага | 19.7 кг |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | 585400080 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 0 092 S50 110 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 300 ₴





