
Акумулятор 65Ah-12v VARTA BD(D54) EFB (278х175х175), R, EN650 (R+правий) (565 500 065)
6 320 ₴
- Немає в наявності
- Код: 5237301200
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Виробник VARTA
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 175
Висота [мм] 175
Довжина [мм] 278
Струм холодного пуску, EN [A] 650
Місткість батареї [Ач] 65
Полярність Плюс праворуч
OE номера
- 1693470 FORD
- 1834683 FORD
- 1917575 FORD
- 2014141 FORD
- 2033186 FORD
- 2247693 FORD
- BV6N10655AA FORD
- DV6T10655AA FORD
- DV6T10655AB FORD
- H1BT10655CA FORD
- H1BT10655EA FORD
- 7711130069 RENAULT
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | EFB |
| Ємність акумулятору | 65 А. г |
| Пусковий струм | 650 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Виробник | Varta |
| Довжина | 278 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 175 мм |
| Вага | 18 кг |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | 565 500 065 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 0 092 S4E 070 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 320 ₴



