
Акумулятор 65Ah-12v VARTA BD(N65) EFB (232х173х225),R,EN650 (R+правий) Азія (565 501 065)
6 580 ₴
- Немає в наявності
- Код: 5237301198
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Виробник VARTA
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 173
Висота [мм] 225
Довжина [мм] 232
Струм холодного пуску, EN [A] 650
Місткість батареї [Ач] 65
Полярність Плюс праворуч
OE номера
- 3703100-XJ31XA GREAT WALL
- P54W18520 HONDA
- PE1R18520E MAZDA
- PE1T-18-520-9B MAZDA
- PE1T18520 MAZDA
- PE1T18520A MAZDA
- PE1T18520B MAZDA
- 244103HC0A NISSAN
- 244103HC0AIS NISSAN
- 244103HC0AIS RENAULT
- 28800-47030 TOYOTA
- 28800-YZZFA TOYOTA
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | EFB |
| Ємність акумулятору | 65 А. г |
| Пусковий струм | 650 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Виробник | Varta |
| Довжина | 232 мм |
| Ширина | 172 мм |
| Висота | 225 мм |
| Вага | 15 кг |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | 565 501 065 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 0092S4E400 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 580 ₴



