
Акумулятор 70Ah-12v VARTA BLD(E9) (278x175x175),(R+правий), EN 640А B13 (пуск)
4 430 ₴
- Немає в наявності
- Код: 5237250
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Виробник VARTA
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 175
Висота [мм] 175
Довжина [мм] 278
Струм холодного пуску, EN [A] 640
Місткість батареї [Ач] 70
Полярність Плюс праворуч
OE номера
- 191915105AC AUDI
- 3Z0915107 BENTLEY
- 12772115FU CHEVROLET
- 13165239 CHEVROLET
- 13390017GG CHEVROLET
- 13390022GM CHEVROLET
- 13390023GN CHEVROLET
- 19002974 CHEVROLET
- 24447232 CHEVROLET
- 93189923 CHEVROLET
- 95507662 CHEVROLET
- 95519151 CHEVROLET
- 95519698 CHEVROLET
- 0001777620 CLAAS
- 71751136 FIAT
- 5684030576062 FIAT / LANCIA
- 5701440646062 FIAT / LANCIA
- AF-T6-68 FIAT / LANCIA
- AF-T6-70 FIAT / LANCIA
- 0182457113 FORD
- 1036619 FORD
- 1712276 FORD
- 1935549 FORD
- 2247687 FORD
- 2375059 FORD
- 3U2J-10655-DA FORD
- 6G9N1 0655 NA FORD
- 8G9J10655NB FORD
- 8G9N10655NA FORD
- 8G9N10655NB FORD
- 9M5T10655BC FORD
- A970X-10657-CA FORD
- AV2T10655CA FORD
- EMF56097D FORD
- ME8U2J10655CA FORD
- 37110A5200 HYUNDAI
- 2441000QAZ NISSAN
- 12772115FU OPEL
- 13165239 OPEL
- 13390017GG OPEL
- 13390022GM OPEL
- 13390023GN OPEL
- 19002974 OPEL
- 19023518 OPEL
- 24446351 OPEL
- 24447232 OPEL
- 6201250 OPEL
- 6201252 OPEL
- 91 158 371 OPEL
- 91 158 375 OPEL
- 9201469 OPEL
- 9201871 OPEL
- 9201872 OPEL
- 93189923 OPEL
- 95507662 OPEL
- 95519151 OPEL
- 95519698 OPEL
- 95527531 OPEL
- 95530725 OPEL
- 99961105000 PORSCHE
- 7700414033 RENAULT
- 8671016932 RENAULT
- 1L0915105B SEAT
- 1514.208.021 SOLARIS
- 33610-83E71 SUZUKI
- 3361083E71000 SUZUKI
- 28800YZZHS TOYOTA
- 30659794 VOLVO
- 191915105AC VW
- 99961105000 VW
- 99961105020 VW
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 70 А. г |
| Пусковий струм | 640 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Виробник | Varta |
| Довжина | 278 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 175 мм |
| Вага | 17 кг |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | 570 144 064 |
| Кросс-номери | 0 092 S30 070 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 430 ₴



