
Акумулятор 74Ah-12v Energizer Plus (278х175х190) 680A (R+правый), EN680
3 870 ₴
- Немає в наявності
- Код: 5237784127
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Виробник Energizer
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 175
Висота [мм] 190
Довжина [мм] 278
Струм холодного пуску, EN [A] 680
Місткість батареї [Ач] 74
Полярність Плюс праворуч
| ОЕ кросс-код | Марка |
|---|---|
| 7711424423 | DACIA |
| A 000 982 31 08 | MERCEDES-BENZ |
| A 004 541 86 01 | MERCEDES-BENZ |
| 77 11 238 598 | RENAULT |
| 7711424423 | RENAULT |
| 000 915 105 DG | VAG |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 74 А. г |
| Пусковий струм | 680 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Виробник | Energizer |
| Довжина | 278 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 190 мм |
| Вага | 17 кг |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | 574 104 068 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 574 104 068 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 870 ₴


