
Акумулятор 77Ah-12v VARTA SD(E44) (R+правий) (278х175х190),R,EN780
5 510 ₴
- Немає в наявності
- Код: 5237171
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Виробник VARTA
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 175
Висота [мм] 190
Довжина [мм] 278
Струм холодного пуску, EN [A] 780
Місткість батареї [Ач] 77
Полярність Плюс праворуч
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 77 А. г |
| Пусковий струм | 780 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Виробник | Varta |
| Довжина | 278 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 190 мм |
| Вага | 18 кг |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | 577 400 078 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 577 400 078 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність із моделлю | Doblo, Boxer, XC60, Bravo, Ducato, Brera, 5__ Maranello, 928, XJ, C-Class, C25, C4, C5, Escalade, Z3, Espace, 365 GTB/4 DAYTONA, 960, Caddy, Zeta, Expert, Cherokee, 512 M, Freelander, Frontera, G-Class, Henschel, Golf, Gullwing, Grandeur, 365 GTS/4 DAYTONA, Shamal, 365 GT, Fiorino, 328 GTB, 156 , Ghibli, 33, J5, Jetta, 240, 11, Jumper, Jumpy, W111, W112, Kangoo, 124, Karif, 512 TR, 348, Laguna, Lancer, Leon, 512 BB, 19, 20, 21, F355, DB7, Megane, Dedra, 456 GT/GTA, 25, Navara, New Beetle, 328 GTS, 3, Octavia, Testarossa, Passat, V90, Primera, 400, Quattroporte, Rapid, 460, 508, S-Class, S40, S70, Argenta, S80, Safrane, Jagst, Scudo, Tagora, 6, 605, MB, 7-Series, Sprinter, STS, Superb, T1, 850, Horizon, 9-5, 9000, 911, 940, Thema, A-Class, A3, Trafic, A4, A6, A8, Transporter, Clio, Ulysse, Alhambra, Ascona, V40, V70, Cordoba, Avensis, Croma, Vito, Vivaro, /8 (W114/W115), CTS, Delta |
| Сумісність із маркою | Citroen, Volvo, Volkswagen, Toyota, Ferrari, Fiat, Skoda, Seat, Saab, Rover, Renault, Porsche, Peugeot, Opel, Nissan, Lancia, Hyundai, Jaguar, Mercedes-Benz, Jeep, Mazda, Maserati, Land Rover, Alfa Romeo, Aston Martin, Audi, BMW, Cadillac |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 510 ₴



