
Акумулятор 95Ah-12v VARTA (Варта) BLUE DYNAMIC (N95) 850A (R+правый) 353х175х190 B01 (пуск)
11 160 ₴
- Немає в наявності
- Код: 52371236815
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Виробник VARTA
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 175
Висота [мм] 190
Довжина [мм] 353
Струм холодного пуску, EN [A] 850
Місткість батареї [Ач] 95
Полярність Плюс праворуч
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | EFB |
| Ємність акумулятору | 95 А. г |
| Пусковий струм | 850 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Виробник | Varta |
| Довжина | 353 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 190 мм |
| Вага | 25 кг |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | 595 500 085 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 595 500 085 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Емкість акумулятора (А·г) | 95Ah |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 160 ₴



