
Акумулятор 62Ah-12v KAINAR (Кайнар) Standart + (242х175х190), R, EN590 R+правий
2 990 ₴
- В наявності
- Код: 52371308432
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Виробник KAINAR
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 175
Висота [мм] 190
Довжина [мм] 242
Струм холодного пуску, EN [A] 590
Місткість батареї [Ач] 62
Полярність Плюс праворуч
OE номера
- 4A0 915 105 A AUDI
- 3W0915105 BENTLEY
- 12772116 CHEVROLET
- 12772116FW CHEVROLET
- 13390018GH CHEVROLET
- 13502627 CHEVROLET
- 93197905 CHEVROLET
- 94567340 CHEVROLET
- 95507661 CHEVROLET
- 95523432 CHEVROLET
- 95523433 CHEVROLET
- 93197905 CITROËN
- 95523432 CITROËN
- 95530385 CITROËN
- 71751137 FIAT
- 71751140 FIAT
- 71751141 FIAT
- 1024466 FORD
- 1036618 FORD
- 1445814 FORD
- 1517094 FORD
- 1672941 FORD
- 1706902 FORD
- 1712277 FORD
- 2033185 FORD
- 3U2J10655BB FORD
- 98AB10655BA FORD
- 98AX10655B4A FORD
- 9M5T10655AA FORD
- H1BT10655BA FORD
- ME8U2J10655BB FORD
- ME8U2JP10655BB FORD
- EPYP560409 JOHN DEERE
- 1E1018520 MAZDA
- 24410ZW60A NISSAN
- B441050D0EVA NISSAN
- KE24155D00NY NISSAN
- 12 01 084 OPEL
- 1201003 OPEL
- 12772116 OPEL
- 12772116FW OPEL
- 13165237FK OPEL
- 13390018GH OPEL
- 13502627 OPEL
- 93179170 OPEL
- 93197905 OPEL
- 95507661 OPEL
- 95510834 OPEL
- 95514337 OPEL
- 95523432 OPEL
- 95523433 OPEL
- B441050D0EVA RENAULT
- 28800-YZZIC TOYOTA
- 867 915 105 VW
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 62 А. г |
| Пусковий струм | 590 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Виробник | Кайнар-АКБ |
| Довжина | 242 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 190 мм |
| Вага | 16 кг |
| Країна виробник | Казахстан |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | 0 092 S40 040 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 0 092 S40 040 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 990 ₴



