
Акумулятор 65Ah-12v KAINAR (Кайнар) Asia (230х173х220),L,EN600 Азія L+лівий
3 000 ₴
- Немає в наявності
- Код: 5237859659
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Виробник KAINAR
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 173
Висота [мм] 220
Довжина [мм] 230
Струм холодного пуску, EN [A] 600
Місткість батареї [Ач] 65
Полярність Плюс ліворуч
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кайнар-АКБ |
| Країна виробник | Казахстан |
| Висота | 220 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 230 мм |
| Ємність акумулятору | 65 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Обслуговуваний |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Пусковий струм | 590 А |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ширина | 173 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Емкість акумулятора (А·г) | 65Ah |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 000 ₴


