
Акумулятор 75Ah-12v KAINAR (Кайнар) Standart+ (278x175x190),L,EN690 L+лівий
3 690 ₴
- В наявності
- Код: 52371009415
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Виробник KAINAR
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 175
Висота [мм] 190
Довжина [мм] 278
Струм холодного пуску, EN [A] 690
Місткість батареї [Ач] 75
Полярність Плюс зліва
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 75 А. г |
| Пусковий струм | 690 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Виробник | Кайнар-АКБ |
| Довжина | 278 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 190 мм |
| Вага | 17 кг |
| Країна виробник | Казахстан |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | 075 261 1 120 ЖЧ |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 075 261 1 120 ЖЧ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 690 ₴


