
Акумулятор 100Ah-12v KAINAR (Кайнар) Asia (304x173x220),L,EN800 Азія L+лівий
4 520 ₴
- Немає в наявності
- Код: 5237947306
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Виробник KAINAR
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 173
Висота [мм] 220
Довжина [мм] 304
Струм холодного пуску, EN [A] 800
Місткість батареї [Ач] 100
Полярність Плюс зліва
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 100 А. г |
| Пусковий струм | 800 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Виробник | Кайнар-АКБ |
| Довжина | 304 мм |
| Ширина | 173 мм |
| Висота | 220 мм |
| Вага | 23 кг |
| Країна виробник | Казахстан |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | 090 341 1 110 |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 520 ₴


