
Акумулятор 140Ah-12v KAINAR (Кайнар) Standart+ (513x182x240),полярність зворотна (3),EN920
6 930 ₴
- В наявності
- Код: 52371006861
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Виробник KAINAR
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 182
Висота [мм] 240
Довжина [мм] 513
Струм холодного пуску, EN [A] 920
Місткість батареї [Ач] 140
Полярність Плюс зліва
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Вантажні автомобілі |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 140 А. г |
| Пусковий струм | 920 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Виробник | Кайнар-АКБ |
| Довжина | 513 мм |
| Ширина | 182 мм |
| Висота | 240 мм |
| Вага | 30 кг |
| Країна виробник | Казахстан |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | 0 092 T40 760 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 0 092 T40 760 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 930 ₴


