
Акумулятор 190Ah-12v KAINAR (Кайнар) Standart+ (513x223x223), (R+правий) полярність пряма (4), EN1250
8 950 ₴
- В наявності
- Код: 52371307393
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Виробник KAINAR
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 223
Висота [мм] 233
Довжина [мм] 513
Струм холодного пуску, EN [A] 1250
Місткість батареї [Ач] 190
Полярність Плюс з права
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Вантажні автомобілі |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 190 А. г |
| Пусковий струм | 1250 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Виробник | Кайнар-АКБ |
| Довжина | 513 мм |
| Ширина | 223 мм |
| Висота | 223 мм |
| Вага | 49 кг |
| Країна виробник | Казахстан |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | 190 121 4 120 ЧЧ |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 190 121 4 120 ЧЧ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 950 ₴


