ТОП ЦІНА

Акумулятор 210Ah-12v KAINAR (Кайнар) Standart+ (524x239x223), полярність пряма (4), EN1350
9 930 ₴
- Готово до відправки
- Код: 52371308430
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Виробник KAINAR
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 239
Висота [мм] 223
Довжина [мм] 524
Струм холодного пуску, EN [A] 1350
Місткість батареї [Ач] 210
Полярність Плюс з права
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кайнар-АКБ |
| Країна виробник | Казахстан |
| Вага | 50 кг |
| Висота | 223 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 524 мм |
| Ємність акумулятору | 210 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Застосування за типом | Вантажні автомобілі |
| Пусковий струм | 1350 А |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ширина | 239 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 930 ₴


