
Акумулятор 52Ah-12v BOSCH (Бош) 520A S5 (R+правий) 207x175x175 B13 (пуск)
3 810 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5237437161
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Виробник BOSCH
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 175
Висота [мм] 175
Довжина [мм] 207
Струм холодного пуску, EN [A] 520
Місткість батареї [Ач] 52
Полярність Плюс праворуч
| ОЕ кросс-код | Марка |
|---|---|
| 50503188 | ALFAROME/FIAT/LANCI |
| 000915105DC | BENTLEY |
| 5K0915105C | BENTLEY |
| 61 21 1 371 552 | BMW/MINI |
| 61 21 1 373 670 | BMW/MINI |
| 61 21 6 927 453 | BMW/MINI |
| 61 21 8 363 893 | BMW/MINI |
| 61 21 8 363 894 | BMW/MINI |
| 61 21 8 363 895 | BMW/MINI |
| 61 21 8 363 896 | BMW/MINI |
| 61 21 8 377 128 | BMW/MINI |
| 61 21 8 377 131 | BMW/MINI |
| 61 21 8 377 132 | BMW/MINI |
| 61218 377 127 | BMW/MINI |
| 177 791 0 | CLAAS |
| 1 053 140 | FORD |
| 1 062 547 | FORD |
| 1 072 331 | FORD |
| 1 426 512 | FORD |
| 1672940 | FORD |
| 1935737 | FORD |
| 2130436 | FORD |
| 98AB-10655-BA | FORD |
| 98AB-10655-BC | FORD |
| 98AX10655B4A | FORD |
| 12 01 005 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) |
| 12 01 080 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) |
| 12 01 331 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) |
| 1201081 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) |
| 13502901 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) |
| 93168488 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) |
| 93179170 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) |
| 95507660 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) |
| 95514224 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) |
| 95514227 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) |
| 95523429 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) |
| 95527530 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) |
| 96464742 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) |
| DBC6427 | JAGUAR |
| JLM 10453 | JAGUAR |
| EPYP552401 | JOHN DEERE |
| 24410 AY60B | Nissan |
| 2441000Q2F | Nissan |
| 24410-00QAT | Nissan |
| KE24147D00NY | Nissan |
| 1609232280 | PEUGEOT/CITROEN |
| 1629123880 | PEUGEOT/CITROEN |
| 1648431980 | PEUGEOT/CITROEN |
| 5600 TN | PEUGEOT/CITROEN |
| E364046 | PEUGEOT/CITROEN |
| 77 11 130 087 | RENAULT/DACIA |
| 77 11 238 596 | RENAULT/DACIA |
| 7700431819 | RENAULT/DACIA |
| 7700758343 | RENAULT/DACIA |
| 7701376968 | RENAULT/DACIA |
| 7701381061 | RENAULT/DACIA |
| 7711 222 785 | RENAULT/DACIA |
| 7711 222 786 | RENAULT/DACIA |
| 8671016937 | RENAULT/DACIA |
| Z15 5056 | ROVER |
| Z255056 | ROVER |
| 82110AA021 | SUBARU |
| 3361060G10BMF | SUZUKI |
| 33610-61M00 | SUZUKI |
| 33610-61M00-000 | SUZUKI |
| 33610-73210-BMF | SUZUKI |
| 33610-77EV8 | SUZUKI |
| 33610-83E20-000 | SUZUKI |
| BCI-079 | TOYOTA/LEXUS/DAIHATSU/HINO |
| 000 915 105 AA | VAG |
| 000 915 105 AB | VAG |
| 000 915 105 DA | VAG |
| 000 915 105 DB | VAG |
| 000 915 105 DC | VAG |
| 000 915 105 DN | VAG |
| 000915089A | VAG |
| 000915089B | VAG |
| 000915089C | VAG |
| 000915089L | VAG |
| 000915105ABAKT | VAG |
| 000915105DP | VAG |
| 100915105D002 | VAG |
| 191 915 105 A | VAG |
| 191 915 105 AA | VAG |
| 191 915 105 E | VAG |
| 1H0 915 105 B | VAG |
| 1H0 915 105 F | VAG |
| 1J0 915 105 AB | VAG |
| 1J0 915 105 D | VAG |
| 1J0 915 105 L | VAG |
| 1K0 915 105 | VAG |
| 1S0 915 105 | VAG |
| 282 915 105 | VAG |
| 3D0 915 105 C | VAG |
| 4G0 915 105 G | VAG |
| 5K0 915 105 A | VAG |
| 5K0 915 105 B | VAG |
| 5K0 915 105 C | VAG |
| 5KD915105C | VAG |
| 7N0 915 105 | VAG |
| 8D0 915 105 E | VAG |
| 8D0 915 105 F | VAG |
| 8D0915105AC | VAG |
| 8N7 915 105 A | VAG |
| JZW 915 105 C | VAG |
| 9139350 | VOLVO |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 52 А. г |
| Пусковий струм | 520 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Виробник | Bosch |
| Довжина | 207 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 175 мм |
| Вага | 12 кг |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | 0 092 S50 010 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 0092S50010 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 810 ₴





