
Акумулятор 54Ah-12v BOSCH (Бош) 530A S5 (R+правий) 207x175x190 B13 (пуск)
4 000 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5237808876
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Виробник BOSCH
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 175
Висота [мм] 190
Довжина [мм] 207
Струм холодного пуску, EN [A] 530
Місткість батареї [Ач] 54
Полярність Плюс праворуч
OE номера
- 60778721 ALFA ROMEO
- 7N0915105 AUDI
- 61 21 7 567 386 BMW
- 61 21 7 567 390 BMW
- 61 21 8 377 140 BMW
- 61210141207 BMW
- 61217586963 BMW
- 61217593552 BMW
- 13502368 CHEVROLET
- 5600 QN CITROËN
- 7905525547 CITROËN
- 77 01 376 963 DACIA
- 77 11 238 596 DACIA
- 46756131 FIAT
- 46756136 FIAT
- 46810022 FIAT
- 46832509 FIAT
- 468325090 FIAT
- 46832714 FIAT
- 50500212 FIAT
- 51760193 FIAT
- 51760308 FIAT
- 51761145 FIAT
- 51763095 FIAT
- 51767152 FIAT
- 51778211 FIAT
- 51780106 FIAT
- 51780107 FIAT
- 51780108 FIAT
- 51784852 FIAT
- 51810270 FIAT
- 60677703 FIAT
- 60778721 FIAT
- 60778722 FIAT
- 60778723 FIAT
- 60778724 FIAT
- 71715111 FIAT
- 71730453 FIAT
- 71730466 FIAT
- 71731658 FIAT
- 7571546 FIAT
- 7571581 FIAT
- 7699835 FIAT
- 1U2J-10655-A4A FORD
- 3U2J-10655-AA FORD
- ME8U2J 10655 JA FORD
- 37110-1J680 HYUNDAI
- 371100N200 HYUNDAI
- 371101C101 HYUNDAI
- 3711025000 HYUNDAI
- 371104P680 HYUNDAI
- 37110A6000 HYUNDAI
- 71730466 LANCIA
- 71731658 LANCIA
- 61217 567 386 MINI
- 61217586963 MINI
- 1201210 OPEL
- 13502368 OPEL
- 5600KJ PEUGEOT
- 5600TN PEUGEOT
- 7905525547 PEUGEOT
- 6001547710 RENAULT
- 77 01 376 963 RENAULT
- 7711222779 RENAULT
- 7711238596 RENAULT
- 7N0 915 105 SEAT
- 7N0 915 105 SKODA
- 4515410002 SMART
- 28800-YZZAM TOYOTA
- 288000T030 TOYOTA
- 2880037130 TOYOTA
- 28800YZZUE TOYOTA
- 11807951 VOLVO
- 5K0915105C VW
- 7N0915105 VW
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 54 А. г |
| Пусковий струм | 530 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Виробник | Bosch |
| Довжина | 207 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 190 мм |
| Вага | 13 кг |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | 0 092 S50 020 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 0 092 S50 020 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 000 ₴


