
Акумулятор 80Ah-12v BOSCH (Бош) 800A S5 START&STOP AGM (R+правый) 315x175x190 B13 (пуск/agm)
9 630 ₴
- Готово до відправки
- Код: 52371042565
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Виробник BOSCH
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 175
Висота [мм] 190
Довжина [мм] 315
Струм холодного пуску, EN [A] 800
Місткість батареї [Ач] 80
Полярність Плюс праворуч
| ОЕ кросс-код | Марка |
|---|---|
| 000915105CD | BENTLEY |
| 61 21 7 555 285 | BMW/MINI |
| 61 21 7 555 718 | BMW/MINI |
| 61217555286 | BMW/MINI |
| 61217555719 | BMW/MINI |
| 61219364592 | BMW/MINI |
| 61219364593 | BMW/MINI |
| BE0H7800AB | CHRYSLER/JEEP |
| 7711424423 | DACIA |
| 1766484 | FORD |
| 1825129 | FORD |
| 2013334 | FORD |
| 5288126 | FORD |
| CC1V10655AA | FORD |
| DS7T10655AA | FORD |
| DU2J10655AAA | FORD |
| DV6T10655BB | FORD |
| DV6T10655BC | FORD |
| 12 01 110 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) |
| 1201040 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) |
| 1201091 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) |
| 13 598 116 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) |
| 13304141 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) |
| 13575150 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) |
| 13575153 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) |
| 13598116AFD | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) |
| 93451971 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) |
| 95179615 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) |
| 95374245 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) |
| 95515593 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) |
| BE0H7800AB | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) |
| EC0730019 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) |
| AH5210655AB | JAGUAR |
| J9C9741 | JAGUAR |
| LR032876 | JAGUAR |
| T2H3716 | JAGUAR |
| 7L0915105 | LAMBORGHINI |
| 7P0915105A | LAMBORGHINI |
| 0009822108 | MERCEDES-BENZ |
| 001 982 56 08 | MERCEDES-BENZ |
| 0019820808 | MERCEDES-BENZ |
| 19820108 | MERCEDES-BENZ |
| 9823804 | MERCEDES-BENZ |
| A 000 982 38 04 | MERCEDES-BENZ |
| A 000 982 46 01 | MERCEDES-BENZ |
| A 001 982 01 08 | MERCEDES-BENZ |
| A 001 982 02 08 | MERCEDES-BENZ |
| A 001 982 81 08 | MERCEDES-BENZ |
| A 001 982 81 08 26 | MERCEDES-BENZ |
| A 198 281 08 26 | MERCEDES-BENZ |
| 37110-2D000 | Mobis |
| 371102W810 | Mobis |
| 371102Y802 | Mobis |
| 37110D3802 | Mobis |
| 244105DA3A | Nissan |
| 1620012780 | PEUGEOT/CITROEN |
| 5600TW | PEUGEOT/CITROEN |
| 5GM915105AB | PORSCHE |
| 95861107520 | PORSCHE |
| 95861107521 | PORSCHE |
| 99961108010 | PORSCHE |
| 99961108012 | PORSCHE |
| 24 41 000 01R | RENAULT |
| 24410-3057R | RENAULT |
| 7711423177 | RENAULT |
| 7711424423 | RENAULT |
| 000 915 105 CC | VAG |
| 000 915 105 CD | VAG |
| 000915089BC | VAG |
| 000915089BD | VAG |
| 2QB915089AA | VAG |
| 2QB915089L | VAG |
| 2QB915089M | VAG |
| 3D0915105 H | VAG |
| 5GM 915 105 AA | VAG |
| 5GM 915 105 AB | VAG |
| 5GM915105BA | VAG |
| 5GM915105H | VAG |
| 5GM915105J | VAG |
| 7L0 915 105 | VAG |
| 7P0 915 105 | VAG |
| 7P0 915 105 A | VAG |
| 7P0 915 105 E | VAG |
| 95861107520 | VAG |
| 95861107521 | VAG |
| 99961108010 | VAG |
| 99961108012 | VAG |
| 31255132 | VOLVO |
| 31255362 | VOLVO |
| 31255363 | VOLVO |
| 31296299 | VOLVO |
| 31358866 | VOLVO |
| 31419211 | VOLVO |
| 31652065 | VOLVO |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 80 А. г |
| Пусковий струм | 800 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Виробник | Bosch |
| Довжина | 315 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 190 мм |
| Вага | 23 кг |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | 0 092 S5A 110 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 0 092 S60 110 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 630 ₴



