
Акумулятор 85Ah-12v BOSCH (Бош) 800A S5 (R+правий) 315x175x190 B13 (пуск)
5 910 ₴
- В наявності
- Код: 5237869267
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Виробник BOSCH
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 175
Висота [мм] 190
Довжина [мм] 315
Струм холодного пуску, EN [A] 800
Місткість батареї [Ач] 85
Полярність Плюс праворуч
| ОЕ кросс-код | Марка |
|---|---|
| 71751149 | ALFAROME/FIAT/LANCI |
| 71751150 | ALFAROME/FIAT/LANCI |
| 61 21 7 604 822 | BMW/MINI |
| 61 21 8 361 201 | BMW/MINI |
| 61217555322 | BMW/MINI |
| 61217604819 | BMW/MINI |
| 61218377114 | BMW/MINI |
| A0009823808 | DAIMLER |
| 1 682 038 | FORD |
| 1201000 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) |
| 1201295 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) |
| 12762420 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) |
| 12772107 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) |
| 13405237GR | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) |
| 93858130 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) |
| 93865516 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) |
| EC0730005 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) |
| 1J0915105AH | LAMBORGHINI |
| 000 982 32 08 26 | MERCEDES-BENZ |
| 0009823208 | MERCEDES-BENZ |
| A 000 982 32 08 | MERCEDES-BENZ |
| A 000 982 32 08 26 | MERCEDES-BENZ |
| A 000 982 3308 | MERCEDES-BENZ |
| A 000 982 38 08 | MERCEDES-BENZ |
| A 005 541 0901 | MERCEDES-BENZ |
| A 005 541 15 01 | MERCEDES-BENZ |
| 37110-2S720 | Mobis |
| 1609233080 | PEUGEOT/CITROEN |
| 5600TK | PEUGEOT/CITROEN |
| 7PP915105 | PORSCHE |
| 99961109520 | PORSCHE |
| 244100020R | RENAULT/DACIA |
| 77 11 419 085 | RENAULT/DACIA |
| 7701 376 966 | RENAULT/DACIA |
| 86 71 016 934 | RENAULT/DACIA |
| 8671016935 | RENAULT/DACIA |
| 2800-0YZZAQ | TOYOTA/LEXUS/DAIHATSU/HINO |
| 28800-0R040 | TOYOTA/LEXUS/DAIHATSU/HINO |
| 28800-0R060 | TOYOTA/LEXUS/DAIHATSU/HINO |
| 28800YZZHE | TOYOTA/LEXUS/DAIHATSU/HINO |
| 000 915 105 AG | VAG |
| 000 915 105 AH | VAG |
| 000 915 105 AJ | VAG |
| 000 915 105 DH | VAG |
| 000 915 105 DJ | VAG |
| 000 915 105 DK | VAG |
| 000915089G | VAG |
| 000915089H | VAG |
| 000915089J | VAG |
| 000915105AHAKT | VAG |
| 000915105AJAKT | VAG |
| 000915105BG | VAG |
| 100915105B003 | VAG |
| 1J0 915 10 5AG | VAG |
| 1J0 915 105 AH | VAG |
| 1J0 915 105 J | VAG |
| 1J0 915 105 Q | VAG |
| 281915105 | VAG |
| 357915105B | VAG |
| 357915105C | VAG |
| 441 915 105 A | VAG |
| 4F0 915 105 B | VAG |
| 5GM915105J | VAG |
| 5K0 915 105 H | VAG |
| 5K0915105J | VAG |
| 7D0 915 105 A | VAG |
| 7N0 915 105 A | VAG |
| 7PP915105 | VAG |
| 8D0 915 105 D | VAG |
| 8D0 915 105 H | VAG |
| 8D0 915 105 J | VAG |
| 8E0 915 105 D | VAG |
| 8E0 915 105 K | VAG |
| 8K0 915 105 D | VAG |
| 8Z0 915 105 D | VAG |
| JZW 915 105 B | VAG |
| 30745776 | VOLVO |
| 31415017 | VOLVO |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 85 А. г |
| Пусковий струм | 800 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Виробник | Bosch |
| Довжина | 315 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 190 мм |
| Вага | 20 кг |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | 0092S50110 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 0 092 S60 110 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 910 ₴





