
Акумулятор 88Ah-12v BOSCH (Бош) 740A S3 (R+правий) 353x175x175 B13 (пуск)
5 230 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5237808879
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Виробник BOSCH
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 175
Висота [мм] 175
Довжина [мм] 353
Струм холодного пуску, EN [A] 740
Місткість батареї [Ач] 88
Полярність Плюс праворуч
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 092 S30 120 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Чехія |
| Висота | 175 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 353 мм |
| Ємність акумулятору | 88 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Пусковий струм | 740 А |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ширина | 175 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 230 ₴





