
Акумулятор 95Ah-12v BOSCH (Бош) 830A S4 (L+левый) 306x173x225 (Азія) B01 (пуск)
6 190 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5237437137
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Виробник BOSCH
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 173
Висота [мм] 225
Довжина [мм] 306
Струм холодного пуску, EN [A] 830
Місткість батареї [Ач] 95
Полярність Плюс ліворуч
OE номера
- 96866027 CHEVROLET
- BE031850AA CHRYSLER
- 1529213 DAF
- 1108517 FORD
- A970X 10655 GA FORD
- ME8U2J-10655-DA FORD
- ME8U2JP10655DA FORD
- 371104A000 HYUNDAI
- 371104A010 HYUNDAI
- 371104A100 HYUNDAI
- 371104A110 HYUNDAI
- 371104H720 HYUNDAI
- 371104H800 HYUNDAI
- 37110H1770 HYUNDAI
- 37110H1775 HYUNDAI
- 37110M1100 HYUNDAI
- DP370APU090CH1U HYUNDAI
- DP370APU100CH1U HYUNDAI
- 2880038120 LEXUS
- 2880045090 LEXUS
- 28800YZZJF LEXUS
- MZ690092 MITSUBISHI
- MZ690096 MITSUBISHI
- 2441000Q1D NISSAN
- KE240 89955 NISSAN
- KE241 95J10 NISSAN
- KE24190E10NY NISSAN
- 09194929 OPEL
- 1201304 OPEL
- 13502770 OPEL
- 9194929 OPEL
- 96627039 OPEL
- Z15 8522 ROVER
- Z25 8522 ROVER
- 2680205113 SSANGYONG
- 2680234100 SSANGYONG
- 268A205113 SSANGYONG
- SY90R SSANGYONG
- 82110AJ000 SUBARU
- 28800-38120 TOYOTA
- 28800-45090 TOYOTA
- 28800-67123 TOYOTA
- 28800-YZZAK TOYOTA
- 28800-YZZAZ TOYOTA
- 28800-YZZDB TOYOTA
- 2880046012 TOYOTA
- 2880054040 TOYOTA
- 288005803183 TOYOTA
- 28800YZZJF TOYOTA
- 13502770 VAUXHALL
- 96627039 VAUXHALL
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 95 А. г |
| Пусковий струм | 830 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Виробник | Bosch |
| Довжина | 306 мм |
| Ширина | 173 мм |
| Висота | 223 мм |
| Вага | 22 кг |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | 0 092 S40 290 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 0 092 S40 290 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Емкість акумулятора (А·г) | 95Ah |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 190 ₴






