
Акумулятор 95Ah-12v BOSCH (Бош) 830A S4 (R+правий) 306x173x225 (Азія) B01 (пуск)
6 190 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5237437136
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Виробник BOSCH
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 173
Висота [мм] 225
Довжина [мм] 306
Струм холодного пуску, EN [A] 830
Місткість батареї [Ач] 95
Полярність Плюс праворуч
- 5600 SR CITROËN
- 5600TG CITROËN
- E364048 CITROËN
- 1527894 DAF
- ME8U2J-10655-DA FORD
- ME8U2J10655OA FORD
- ME8U2JP10655OA FORD
- 371100Z900 HYUNDAI
- 3711026100 HYUNDAI
- 3711026101 HYUNDAI
- 371102E200 HYUNDAI
- 371102G900 HYUNDAI
- 371102P720 HYUNDAI
- 371103K300 HYUNDAI
- 37110D7900 HYUNDAI
- 37110H1720 HYUNDAI
- DP370-APU090CH0U HYUNDAI
- DP370APU100CH0U HYUNDAI
- LP370APE090SK0 HYUNDAI
- 2880036150 LEXUS
- 28800YZZJE LEXUS
- 004 541 75 01 MERCEDES
- A0045417501 MERCEDES
- 8201A034 MITSUBISHI
- 8201A278 MITSUBISHI
- 8201A279 MITSUBISHI
- 95D31L MITSUBISHI
- MZ690091 MITSUBISHI
- MZ690095 MITSUBISHI
- 5600 SQ PEUGEOT
- 5600TG PEUGEOT
- E364048 PEUGEOT
- 3361060032BMF SUZUKI
- 28800 58030 83 TOYOTA
- 28800-YZZAJ TOYOTA
- 28800-YZZAY TOYOTA
- 28800-YZZDA TOYOTA
- 2880036150 TOYOTA
- 28800YZZJE TOYOTA
- 9438598 VOLVO
- 9438607 VOLVO
- 9487608 VOLVO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 95 А. г |
| Пусковий струм | 830 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Виробник | Bosch |
| Довжина | 306 мм |
| Ширина | 173 мм |
| Висота | 223 мм |
| Вага | 22 кг |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | 0 092 S40 280 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 0092S40280 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Емкість акумулятора (А·г) | 95Ah |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 190 ₴





