
Акумулятор 95Ah-12v BOSCH (Бош) 850A S4 START&STOP EFB (R+правый) 353x175x190 B13 (пуск/efb)
7 690 ₴
- Готово до відправки
- Код: 52371308436
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Виробник BOSCH
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 175
Висота [мм] 190
Довжина [мм] 353
Струм холодного пуску, EN [A] 850
Місткість батареї [Ач] 95
Полярність Плюс праворуч
- 000915105EE AUDI
- 673005577 FIAT
- 244108926R RENAULT
- 648600007R RENAULT
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | EFB |
| Ємність акумулятору | 95 А. г |
| Пусковий струм | 850 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Виробник | Bosch |
| Довжина | 353 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 190 мм |
| Вага | 25 кг |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | 0 092 S4E 130 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 690033120 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Емкість акумулятора (А·г) | 95Ah |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 690 ₴





