
Акумулятор 45Ah-12v VARTA BLD (B19) (ВАРТА) 400A (R+правий) 207х175х190 (пуск)
3 070 ₴
- Немає в наявності
- Код: 5237164
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Виробник BOSCH
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 175
Висота [мм] 190
Довжина [мм] 207
Струм холодного пуску, EN [A] 400
Місткість батареї [Ач] 45
Полярність Плюс праворуч
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 545 412 040 |
| Виробник | Varta |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 14 кг |
| Висота | 190 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 207 мм |
| Ємність акумулятору | 45 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Пусковий струм | 400 А |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ширина | 175 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Емкість акумулятора (А·г) | 45Ah |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 070 ₴



