
Акумулятор 54Ah-12v VARTA SD(C30) (ВАРТА) 530A (R+правий) 207x175x190 (пуск)
4 420 ₴
- Немає в наявності
- Код: 5237169
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Виробник BOSCH
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 175
Висота [мм] 190
Довжина [мм] 207
Струм холодного пуску, EN [A] 530
Місткість батареї [Ач] 54
Полярність Плюс праворуч
| ОЕ кросс-код | Марка |
|---|---|
| 5600JZ | PEUGEOT/CITROEN |
| 77 11 238 596 | RENAULT/DACIA |
| 7N0 915 105 | VAG |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 54 А. г |
| Пусковий струм | 530 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Виробник | Varta |
| Довжина | 207 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 190 мм |
| Вага | 15 кг |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | 554 400 053 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 554 400 053 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 420 ₴



