
Акумулятор 52Ah-12v VARTA ВD(C22) (ВАРТА) 470A (R+правий) 207x175x190 (пуск)
4 220 ₴
- Немає в наявності
- Код: 523709
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Виробник BOSCH
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 175
Висота [мм] 190
Довжина [мм] 207
Струм холодного пуску, EN [A] 470
Місткість батареї [Ач] 52
Полярність Плюс праворуч
OE номера
- 000915105DC AUDI
- 1J0915105 AUDI
- 1J0915105D AUDI
- 5GM915105C AUDI
- 5K0915105C AUDI
- 8D0915105A AUDI
- 8D0915105F AUDI
- 61211371404 BMW
- 61212158121 BMW
- 61218363890 BMW
- 61218376449 BMW
- 61218376453 BMW
- 61218377120 BMW
- 61218377123 BMW
- 61219069234 BMW
- 13165236 CHEVROLET
- 13390019GJ CHEVROLET
- 88864528 CHEVROLET
- 93189920 CHEVROLET
- 94523672 CHEVROLET
- 16 084 805 80 CITROËN
- 1609232280 CITROËN
- 1615090480 CITROËN
- 5600 QN CITROËN
- 5600JZ CITROËN
- 5600KJ CITROËN
- 5600LR CITROËN
- 5600PY CITROËN
- 5600TN CITROËN
- 5600X2 CITROËN
- 7905525547 CITROËN
- E364041 CITROËN
- 51867609 FIAT
- 51867610 FIAT
- 6000627544 FIAT
- 6000632108 FIAT
- 71716987 FIAT
- 71748640 FIAT
- 71751133 FIAT
- 71751134 FIAT
- 71751139 FIAT
- 5524000476062 FIAT / LANCIA
- AF-H4-52 FIAT / LANCIA
- 1581453 FORD
- 2130410 FORD
- 2416917 FORD
- 9S5110655C1A FORD
- HAMJ10655DAA FORD
- KAMJ10655PDAA FORD
- ME8U2J10655LA FORD
- ME8U2JP10655LA FORD
- 31500-SWW-E11 HONDA
- 31500SWWE110M1 HONDA
- 37110-G5510 HYUNDAI
- 371102V360 HYUNDAI
- 371102V370 HYUNDAI
- 37110B9000 HYUNDAI
- 37110GD000 HYUNDAI
- 37110GD000JD000 HYUNDAI
- 37110JD000 HYUNDAI
- DP370APU044CH0U HYUNDAI
- LP370APE044CH0 HYUNDAI
- MCEX540PF JOHN DEERE
- MH0118520 MAZDA
- MH01185209D MAZDA
- 004 541 42 01 MERCEDES
- A0045414201 MERCEDES
- 61218376453 MINI
- 24410JD11A NISSAN
- 1201210 OPEL
- 13165236 OPEL
- 13390019GJ OPEL
- 93189920 OPEL
- 95527533 OPEL
- 1609232280 PEUGEOT
- 1615090480 PEUGEOT
- 5600JZ PEUGEOT
- 5600KJ PEUGEOT
- 5600LR PEUGEOT
- 5600QN PEUGEOT
- 5600TN PEUGEOT
- 5600X2 PEUGEOT
- 7905525547 PEUGEOT
- 244100006R RENAULT
- 244100129R RENAULT
- 244101HD1B RENAULT
- 6001543946 RENAULT
- 6001548896 RENAULT
- 77 01 376 963 RENAULT
- 7700436326 RENAULT
- 7700758343 RENAULT
- 7701050256 RENAULT
- 7701410006 RENAULT
- 7711130066 RENAULT
- 7711222756 RENAULT
- 7711238596 RENAULT
- 8671004003 RENAULT
- 1J0915105 SEAT
- 1J0915105AB SEAT
- 1K0915105 SEAT
- 1K0915105 SKODA
- 441040161506 SKODA
- 8E0 915 105 SKODA
- 2680235000 SSANGYONG
- 268AS35000 SSANGYONG
- 3361060G10BMF SUZUKI
- 3361060G10BNW SUZUKI
- 33610821V1 SUZUKI
- 28800-0D340 TOYOTA
- 28800-0J030 TOYOTA
- 28800-0Q062 TOYOTA
- 28800-0T031 TOYOTA
- 28800-0T032 TOYOTA
- 28800-21220 TOYOTA
- 28800-F2030 TOYOTA
- 28800-F2040 TOYOTA
- 28800-YZZAM TOYOTA
- 288005445983 TOYOTA
- 28800YZZHL TOYOTA
- 28800YZZZE TOYOTA
- 11807951 VOLVO
- 000915105BB VW
- 000915105DC VW
- 000915105DP VW
- 1EA915105 VW
- 1H0915105 VW
- 1H0915105B VW
- 1H0915105F VW
- 1J0915105 VW
- 1J0915105AB VW
- 1J0915105D VW
- 1K0915105 VW
- 5GM915105C VW
- 5K0915105C VW
- 8D0915105A VW
- 8D0915105AF VW
- 8D0915105F VW
- 8E0 915 105 VW
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 52 А. г |
| Пусковий струм | 470 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Виробник | Varta |
| Довжина | 207 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 190 мм |
| Вага | 12 кг |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | 552 400 047 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 0 092 S40 020 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 220 ₴




