
Акумулятор 52Ah-12v VARTA SD(C6) (ВАРТА) 520A (R+правый) 207x175x175 (пуск)
3 770 ₴
- Немає в наявності
- Код: 5237104
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Виробник BOSCH
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 175
Висота [мм] 175
Довжина [мм] 207
Струм холодного пуску, EN [A] 520
Місткість батареї [Ач] 52
Полярність: Плюс праворуч
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 52 А. г |
| Пусковий струм | 520 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Виробник | Varta |
| Довжина | 207 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 175 мм |
| Вага | 12 кг |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | 552 401 052 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 552 401 052 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 770 ₴



