
Акумулятор 60Ah-12v VARTA BLUE DYNAMIC(D47) (ВАРТА) 540A (R+правий) АЗІЯ (232х173х225) (пуск)
4 880 ₴
- Немає в наявності
- Код: 523704
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Виробник BOSCH
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 173
Висота [мм] 225
Довжина [мм] 235
Струм холодного пуску, EN [A] 540
Місткість батареї [Ач] 60
Полярність Плюс праворуч
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 60 А. г |
| Пусковий струм | 540 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Виробник | Varta |
| Довжина | 232 мм |
| Ширина | 173 мм |
| Висота | 225 мм |
| Вага | 14 кг |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | 560 410 054 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність із моделлю | Bluebird, WRX, Levorg, C-Crosser, XV, Indica, Supra, Taft, Camry, Carisma, Carnival, Ceed, Celica, Forester, Legacy Outback, Prairie, FX, MX-3, G, Monterey, Galant, Gemini, Grand Vitara, i20, Grandis, Crown, Odyssey, Pajero Pinin, Santamo, HiAce, Impreza, IS, Jimny, Juke, Dyna, Lancer, Legacy, Legend, Pro Ceed, Xedos, Previa, Lublin, Grace, Maxima, Q60, MR2, Murano, Musso, MX-6, 3, Optima, Outback, Outlander, 323, Voleex C10, CRESSIDA, Xterra, Prado, Prelude, 350Z, Alphard, Qashqai, Pick Up, RAV4, RDX, Rio, G20, M37, M35, Q45, 100NX, I30, 6, Shuttle, e, Silvia, 626, Solara, Sonata, Sorento, J30, Sportage, Impulse, Sunny, Teana, NSX, RX-7, 929, Tiburon, Tribeca, Accord, Civic, Actyon, Almera, CX20, Astra, ASX, Corolla, Auris, Avalon, Avensis, CR-V, CX-7, X-Trail |
| Сумісність із маркою | Citroen, Daihatsu, Toyota, Suzuki, Subaru, Ssang Yong, Asia Motors, Great Wall, Opel, Nissan, Changan, Acura, Honda, Hyundai, Infiniti, ТА, Isuzu, Mazda, Kia, Lexus |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 880 ₴



