
Акумулятор 60Ah-12v VARTA BLUE DYNAMIC(D24) (ВАРТА) 540A (R+правий) 242х175х190 (пуск)
4 170 ₴
- Готово до відправки
- Код: 523712
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Виробник BOSCH
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 175
Висота [мм] 190
Довжина [мм] 242
Струм холодного пуску, EN [A] 540
Місткість батареї [Ач] 60
Полярність Плюс праворуч
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 60 А. г |
| Пусковий струм | 540 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Виробник | Varta |
| Довжина | 242 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 190 мм |
| Вага | 14 кг |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | 560 408 054 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність із моделлю | Doblo, Brava, Bravo, Ducato, Duster, XJ, P 601, BX, C-Class, C25, C4, C5, Yeti, Z3, Espace, Espero, Caddy, Zeta, Expert, ZX, Felicia, Carisma, G-Class, Golf, 604, Fiorino, Ibiza, Super 5, Visa, 480, Jetta, 106, Jumper, 228, Jumpy, Kangoo, 124, Heckflosse, Laguna, Lancer, 164, 1600 GT, 19, 20, 21, Fuego, Megane, Dedra, MGB, 25, Nemo, Nexia, 3, 306, 308, Octavia, 204, Passat, Polo, Primera, Punto, 400, 405, 406, 440, Regata, 1500-2000, Ritmo, 460, Roomster, 508, S40, Safrane, Sandero, Santa Fe, Scenic, Scudo, Tagora, 605, Soul, 2.5-3.2, 2500-3.3, 740, Superb, 850, Tempra, 9000, Terrano, 940, Thema, Tipo, Diplomat, Touran, A3, Trafic, A4, A6, Transporter, Clio, Alhambra, Ulysse, Uno, V40, Coupe, CR-V, Croma, /8 (W114/W115), Berlingo, Delta |
| Сумісність із маркою | Citroen, Dacia, Volvo, Volkswagen, Fiat, Skoda, Seat, Saab, Rover, Renault, Peugeot, Opel, Nissan, Lancia, Honda, Hyundai, Jaguar, Mercedes-Benz, Maserati, Kia, Alfa Romeo, Audi, BMW |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 170 ₴



