
Акумулятор 60Ah-12v VARTA BLUE DYNAMIC(D24) EFB (ВАРТА) 640A (R+правий) 242х175х190 (пуск)
6 540 ₴
- Немає в наявності
- Код: 52371236810
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Виробник BOSCH
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 175
Висота [мм] 190
Довжина [мм] 242
Струм холодного пуску, EN [A] 640
Місткість батареї [Ач] 60
Полярність Плюс праворуч
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 560 500 064 |
| Виробник | Varta |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 17 кг |
| Висота | 190 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 242 мм |
| Ємність акумулятору | 60 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Пусковий струм | 540 А |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | EFB |
| Ширина | 175 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 540 ₴



