
Акумулятор 110Ah-12v BOSCH (Бош) 920A S5 (R+правий) 393x175x190 B13 (пуск)
7 590 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5237808870
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Виробник BOSCH
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 175
Висота [мм] 190
Довжина [мм] 393
Струм холодного пуску, EN [A] 920
Місткість батареї [Ач] 110
Полярність Плюс праворуч
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0092S50150 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Чехія |
| Висота | 190 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 393 мм |
| Ємність акумулятору | 110 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Застосування за типом | Вантажні автомобілі |
| Пусковий струм | 920 А |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ширина | 175 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 590 ₴





