Топ

Акумулятор 140Ah-12v BOSCH (Бош) 800A T4076 (L+лівий) 513x189x223 B03 (пуск)
8 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5237808869
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Виробник BOSCH
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 189
Висота [мм] 223
Довжина [мм] 513
Струм холодного пуску, EN [A] 800
Місткість батареї [Ач] 140
Полярність Плюс ліворуч
OE номера
- 177 769 0 CLAAS
- 1871193 DAF
- 0294 0231 DEUTZ-FAHR
- 2994566 IVECO
- AL119623 JOHN DEERE
- AL119623W JOHN DEERE
- A001982200826 KASSBOHRER
- 81 26601 0134 MAN
- 81 26601 0141 MAN
- 81266010035 MAN
- 81266010079 MAN
- 000 982 39 08 MERCEDES
- 0009824008 MERCEDES
- 000982400826 MERCEDES
- 001 982 20 08 26 MERCEDES
- 0019822008 MERCEDES
- 002 541 06 01 MERCEDES
- 0025410901 MERCEDES
- 0025412101 MERCEDES
- 0025412301 MERCEDES
- 0035410701 MERCEDES
- 0035411101 MERCEDES
- 004 541 89 01 MERCEDES
- A 000 982 39 08 MERCEDES
- A 001 982 20 08 26 MERCEDES
- A0009824008 MERCEDES
- A000982400826 MERCEDES
- A0019822008 MERCEDES
- A0025410601 MERCEDES
- A0025410901 MERCEDES
- A0025412101 MERCEDES
- A0025412301 MERCEDES
- A0035410701 MERCEDES
- A0035411101 MERCEDES
- A0045418901 MERCEDES
- 1748921 SCANIA
- 1748925 SCANIA
- A001982200826 SETRA
- 20393422 VOLVO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Вантажні автомобілі |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 140 А. г |
| Пусковий струм | 800 А |
| Обслуговування | Обслуговуваний |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Виробник | Bosch |
| Довжина | 513 мм |
| Ширина | 189 мм |
| Висота | 223 мм |
| Вага | 37 кг |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | 0 092 T40 760 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 0 092 T40 760 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 500 ₴





