
Акумулятор 225Ah-12v BOSCH (Бош) 1150A T5080 (L+лівий) 518x276x242 B00 (пуск)
13 810 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5237437132
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Виробник BOSCH
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 276
Висота [мм] 242
Довжина [мм] 518
Струм холодного пуску, EN [A] 1150
Місткість батареї [Ач] 225
Полярність Плюс ліворуч
| ОЕ кросс-код | Марка |
|---|---|
| 2994563 | ALFAROME/FIAT/LANCI |
| 2994568 | ALFAROME/FIAT/LANCI |
| 500050163 | ALFAROME/FIAT/LANCI |
| 504292141 | ALFAROME/FIAT/LANCI |
| 504302831 | ALFAROME/FIAT/LANCI |
| 93162337 | ALFAROME/FIAT/LANCI |
| 177 773 0 | CLAAS |
| 177 774 0 | CLAAS |
| 1314346 | DAF |
| 1316659 | DAF |
| 1689804 | DAF |
| 1916389 | DAF |
| 500050163 | IVECO |
| 504302831 | IVECO |
| 2600 | KASSBOHRER |
| 7 471 048 105 0 | KASSBOHRER |
| A0019820408 | KASSBOHRER |
| A0019820708 | KASSBOHRER |
| A0019825208 | KASSBOHRER |
| A0025411901 | KASSBOHRER |
| A0045411701 | KASSBOHRER |
| A0045414401 | KASSBOHRER |
| 07 97020 2250 | MAN |
| 07 97020 2255 | MAN |
| 07 97020 2256 | MAN |
| 7970202252 | MAN |
| 81 26601 0119 | MAN |
| 81.26601-0137 | MAN |
| 81.26605-0005 | MAN |
| 84 26601 0005 | MAN |
| 88.26601-0005 | MAN |
| 88.26601-0017 | MAN |
| 000 982 13 08 | MERCEDES-BENZ |
| 0009824308 | MERCEDES-BENZ |
| 0009824408 | MERCEDES-BENZ |
| 002 541 1701 | MERCEDES-BENZ |
| 002 541 30 01 | MERCEDES-BENZ |
| 002600 | MERCEDES-BENZ |
| 004 541 1701 | MERCEDES-BENZ |
| 004 541 49 01 | MERCEDES-BENZ |
| 0045414401 | MERCEDES-BENZ |
| 0045419301 | MERCEDES-BENZ |
| 0045419401 | MERCEDES-BENZ |
| 2600 | MERCEDES-BENZ |
| 45411701 | MERCEDES-BENZ |
| 74710481050 | MERCEDES-BENZ |
| A 000 982 13 08 | MERCEDES-BENZ |
| A 000 982 4308 | MERCEDES-BENZ |
| A 000 982 44 08 26 | MERCEDES-BENZ |
| A 000 982 4408 | MERCEDES-BENZ |
| A 001 982 04 08 | MERCEDES-BENZ |
| A 001 982 07 08 | MERCEDES-BENZ |
| A 001 982 52 08 | MERCEDES-BENZ |
| A 002 541 17 01 | MERCEDES-BENZ |
| A 002 541 19 01 | MERCEDES-BENZ |
| A 002 541 30 01 | MERCEDES-BENZ |
| A 004 541 17 01 | MERCEDES-BENZ |
| A 004 541 17 01 26 | MERCEDES-BENZ |
| A 004 541 4401 | MERCEDES-BENZ |
| A 004 541 4901 | MERCEDES-BENZ |
| A 004 541 93 01 | MERCEDES-BENZ |
| A 004 541 94 01 | MERCEDES-BENZ |
| 07970202255 | NEOPLAN |
| 7970202250 | NEOPLAN |
| 834 226 001 | NEOPLAN |
| 74 21 293 377 | RENAULT/DACIA |
| 1447572 | SCANIA |
| 1447574 | SCANIA |
| 174 89 29 | SCANIA |
| 174 89 33 | SCANIA |
| 1748930 | SCANIA |
| 1748934 | SCANIA |
| 1749342 | SCANIA |
| 1789342 | SCANIA |
| 1926223 | SCANIA |
| 489905 | SCANIA |
| 582713 | SCANIA |
| 20 39 34 26 | VOLVO |
| 20 77 41 08 | VOLVO |
| 20 77 41 09 | VOLVO |
| 20 93 56 40 | VOLVO |
| 20 93 56 41 | VOLVO |
| 20393427 | VOLVO |
| 21293377 | VOLVO |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Вантажні автомобілі |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 225 А. г |
| Пусковий струм | 1150 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Виробник | Bosch |
| Довжина | 518 мм |
| Ширина | 276 мм |
| Висота | 242 мм |
| Вага | 56 кг |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | 0 092 T50 800 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 0092T50800 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 810 ₴





