
Акумулятор 240Ah-12v BOSCH (Бош) 1200A TE0888 (L+лівий) 518x276x242 B00 (пуск/EFB)
14 540 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5237869280
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Виробник BOSCH
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 276
Висота [мм] 242
Довжина [мм] 518
Струм холодного пуску, EN [A] 1200
Місткість батареї [Ач] 240
Полярність Плюс ліворуч
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 092 TE0 888 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Чехія |
| Висота | 242 мм |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Довжина | 518 мм |
| Ємність акумулятору | 225 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Застосування за типом | Вантажні автомобілі |
| Пусковий струм | 1200 А |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ширина | 276 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 540 ₴







