
Акумулятор автомобільний 63Ah-12v VARTA SILVER DYNAMIC (D15) (ВАРТА) 610A (R+правий) 242x175x190 (пуск)
5 190 ₴
- Немає в наявності
- Код: 5237170
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Виробник VARTA
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 175
Висота [мм] 190
Довжина [мм] 242
Струм холодного пуску, EN [A] 610
Місткість батареї [Ач] 63
Полярність Плюс праворуч
| ОЕ кросс-код | Марка |
|---|---|
| 71730467 | ALFAROME/FIAT/LANCI |
| 71751142 | ALFAROME/FIAT/LANCI |
| 000915105DE | BENTLEY |
| 5K0915105E | BENTLEY |
| 2130428 | FORD |
| 0009823008 | MERCEDES-BENZ |
| 193 982 00 08 | MERCEDES-BENZ |
| A 000 982 30 08 26 | MERCEDES-BENZ |
| A 415 982 00 08 | MERCEDES-BENZ |
| ZUA000027E | MG (SAIC) |
| MN148850 | MITSUBISHI/FUSO |
| 1632648780 | PEUGEOT/CITROEN |
| 5600 SY | PEUGEOT/CITROEN |
| 5600JY | PEUGEOT/CITROEN |
| 5600KH | PEUGEOT/CITROEN |
| 5600TJ | PEUGEOT/CITROEN |
| 7905525557 | PEUGEOT/CITROEN |
| 77 11 238 597 | RENAULT/DACIA |
| 000 915 105 DE | VAG |
| 5K0 915 105 D | VAG |
| 5K0 915 105 E | VAG |
| 8ZO 915 105 | VAG |
| JZW915105 | VAG |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 63 А. г |
| Пусковий струм | 610 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Виробник | Varta |
| Довжина | 242 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Висота | 175 мм |
| Вага | 15 кг |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | SD563401061 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 0 092 S50 050 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 190 ₴




