
Акумулятор 50Ah-12v DECARO PROFI (Декаро) 480A (R+правий) 207x175x175 (пуск)
2 440 ₴
- Немає в наявності
- Код: 52371143784
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
| Виробник | DECARO |
| Напруга [В] | 12 |
| Ширина [мм] | 175 |
| Висота [мм] | 175 |
| Довжина [мм] | 207 |
| Ток холодного пуска, EN [A] | 480 |
| Ємність батареї [А·год] | 50 |
| Полярність | Плюс праворуч |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 6СТ-50 А3 (0) PRO |
| Виробник | Decaro |
| Країна виробник | Словенія |
| Вага | 12 кг |
| Висота | 175 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 207 мм |
| Ємність акумулятору | 50 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Обслуговуваний |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Пусковий струм | 480 А |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ширина | 175 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 440 ₴


