ТОП ЦІНА

Акумулятор автомобільний 60Ah-12v DECARO PROFI (Декаро) (L+лівий) 242x175x175 B13 (пуск)
3 800 ₴
- Готово до відправки
- Код: 52371146622
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Виробник DECARO
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 175
Висота [мм] 175
Довжина [мм] 242
Струм холодного пуску, EN [A] 600
Місткість батареї [Ач] 60
Полярність Плюс ліворуч
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 6СТ-60 А3 (1) PRO |
| Виробник | Decaro |
| Країна виробник | Словенія |
| Вага | 15 кг |
| Висота | 175 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 242 мм |
| Ємність акумулятору | 60 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Пусковий струм | 600 А |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ширина | 175 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 800 ₴


