
Акумулятор 192Ah-12v DECARO PROFI (Декаро) 1350A (L+лівий) 513х223х217 (пуск)
8 980 ₴
- Готово до відправки
- Код: 52371146626
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Виробник DECARO
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 223
Висота [мм] 217
Довжина [мм] 513
Струм холодного пуску, EN [A] 1350
Місткість батареї [Ач] 192
Полярність Плюс ліворуч
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Вантажні автомобілі |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 192 А. г |
| Пусковий струм | 1350 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Виробник | Decaro |
| Довжина | 513 мм |
| Ширина | 223 мм |
| Висота | 217 мм |
| Вага | 52 кг |
| Країна виробник | Словенія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | 6СТ-192 А3 (3) PRO |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 0 092 TE0 770 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 980 ₴


