
Акумулятор 225Ah-12v DECARO MASTER (Декаро) 1500A (L+лівий) 518х274х240 (пуск)
12 620 ₴
- В наявності
- Код: 52371143797
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Виробник DECARO
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 220
Висота [мм] 274
Довжина [мм] 518
Струм холодного пуску, EN [A] 1500
Місткість батареї [Ач] 225
Полярність Плюс ліворуч
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Вантажні автомобілі |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 225 А. г |
| Пусковий струм | 1500 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Виробник | Decaro |
| Довжина | 518 мм |
| Ширина | 274 мм |
| Висота | 240 мм |
| Вага | 53 кг |
| Країна виробник | Словенія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | 6СТ-225 А3 (3) M |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 620 ₴


