
Акумулятор 70Ah-12v Energizer Plus (Енеджайзер) 640A (R+правий) 278х175х175 B13 (пуск)
3 660 ₴
- Немає в наявності
- Код: 5237784125
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Виробник Energizer
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 175
Висота [мм] 175
Довжина [мм] 278
Струм холодного пуску, EN [A] 640
Місткість батареї [Ач] 70
Полярність Плюс праворуч
| ОЕ кросс-код | Марка |
|---|---|
| 1 672 942 | FORD |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 70 А. г |
| Пусковий струм | 640 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Виробник | Energizer |
| Довжина | 278 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 175 мм |
| Вага | 17 кг |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | 570144064 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 570 144 064 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 660 ₴


