
Акумулятор 220Ah-12v VARTA (Варта) PM Black (N5) 1150A (L+лівий) 518х276х242 B00 (пуск)
16 310 ₴
- Немає в наявності
- Код: 5237248
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Виробник VARTA
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 276
Висота [мм] 242
Довжина [мм] 518
Струм холодного пуску, EN [A] 1150
Місткість батареї [Ач] 220
Полярність Плюс ліворуч
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Varta |
| Країна виробник | Чехія |
| Висота | 242 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 518 мм |
| Ємність акумулятору | 220 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Застосування за типом | Вантажні автомобілі |
| Пусковий струм | 1150 А |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ширина | 276 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 310 ₴


