
Акумулятор 180Ah-12v VARTA (Варта) PROMOTIVE HD (M12) 1400A (L+лівий) 513x223x223 B00 (пуск)
10 970 ₴
- Немає в наявності
- Код: 52371236816
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Виробник VARTA
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 223
Висота [мм] 223
Довжина [мм] 513
Струм холодного пуску, EN [A] 1400
Місткість батареї [Ач] 180
Полярність Плюс ліворуч
OE номера
- 0001479840 CLAAS
- 1777700 CLAAS
- 1526996 DAF
- ACW1491540 FENDT
- G339900051020 FENDT
- G718901050042 FENDT
- 2994561 IVECO
- 93162331 IVECO
- 93162332 IVECO
- 98496268 IVECO
- AL203840 JOHN DEERE
- 3J0028-7247 KUBOTA
- 81266010035 MAN
- 81266010117 MAN
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Вантажні автомобілі |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 180 А. г |
| Пусковий струм | 1400 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Виробник | Varta |
| Довжина | 513 мм |
| Ширина | 223 мм |
| Висота | 223 мм |
| Вага | 44 кг |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | 680011140 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 0092T30770 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 970 ₴




