
Акумулятор 225Ah-12v CARTECHNIC ULTRA POWER (Картехник) 1150A 518x276x242 B00 (пуск)
11 650 ₴
- Немає в наявності
- Код: F5D7E0
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Виробник CARTECHNIC
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 276
Висота [мм] 242
Довжина [мм] 518
Струм холодного пуску, EN [A] 1150
Місткість батареї [Ач] 225
Полярність Плюс ліворуч
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Вантажні автомобілі |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 225 А. г |
| Пусковий струм | 1150 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Виробник | Cartechnic |
| Довжина | 518 мм |
| Ширина | 276 мм |
| Висота | 242 мм |
| Вага | 57.1 кг |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | 725103115 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 0092T50800 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 650 ₴





