
Акумулятор 52Ah-12v ENRG CLASSIC 470A (R+правий) 207x175x190 (пуск)
2 920 ₴
- Немає в наявності
- Код: G0OJRL
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Виробник ENRG
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 175
Висота [мм] 190
Довжина [мм] 207
Струм холодного пуску, EN [A] 470
Місткість батареї [Ач] 52
Полярність Плюс праворуч
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ENRG552400047 |
| Виробник | Energy |
| Висота | 190 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 207 мм |
| Ємність акумулятору | 52 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Пусковий струм | 470 А |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ширина | 175 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 920 ₴



