
Акумулятор 180Ah-12v Energizer CP (Энеджайзер) 1100A (R+правий) 513х223х223 B00 (пуск)
8 990 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5237784143
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Виробник Energizer
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 223
Висота [мм] 223
Довжина [мм] 513
Струм холодного пуску, EN [A] 1100
Місткість батареї [Ач] 180
Полярність Плюс праворуч
OE номера
- 0001479470 CLAAS
- 7700075094 CLAAS
- X991451000570 FENDT
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Вантажні автомобілі |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 180 А. г |
| Пусковий струм | 1100 А |
| Обслуговування | Обслуговуваний |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Виробник | Energizer |
| Довжина | 513 мм |
| Ширина | 223 мм |
| Висота | 223 мм |
| Вага | 47 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | 680 033 110 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 0092T30790 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 990 ₴





